ЗДО №1, Солотвино
Тячівський район, Закарпатська область

ПОРАДИ, КОНСУЛЬТАЦІЇЇ БАТЬКАМ

1. Нехай у вашому домі панує дух любові і поваги до музики.

2. Осягати музику разом з дитиною, дивуйтеся, засмучуйтеся, радійте разом з ним, коли музика звучить. Ваше власне байдужість до музики - найкращий спосіб звести нанівець всі спроби, долучити до неї дитини.

3. Нехай музика буде бажаним і почесним гостем у вашому домі.

4. Нехай у дитини буде багато звучать іграшок: барабанчиків, дудочок, металофон. З них можна організувати сімейні оркестри, заохочувати «гру в музику»

5. Привчайте дітей до уважного слухання музики, просто так включений телевізор - ворог музичного виховання. Музика діє тільки в тому випадку якщо її слухати.

6. Поставтеся до музичної стороні розвитку своєї дитини з усією серйозністю, і ви виявите, що домоглися дуже багато у всьому, що пов'язано з його правильним вихованням.

7. Прояв музичних здібностей говорить про необхідність починати музичний розвиток дитини якомога раніше. Час, втрачене як можливість формування інтелектуальних, творчих музичних здібностей дитини, буде непоправний.

8.Не слід засмучуватися, якщо у вашого малюка немає настрою щось заспівати, або йому не хочеться танцювати. Або якщо і виникають подібні бажання, то спів на ваш погляд, здається далеко від досконалості, а руху смішні і незграбні. Не турбуйтеся! Кількісні накопичення обов'язково перейдуть в якість. Для цього потрібен час і терпіння.

9. Відсутність будь-якої з здібностей може гальмувати розвиток інших. Значить, завданням дорослого є усунення не бажаного гальма.

10. Не прикріплюйте вашій дитині ярлик «немузичний», якщо ви нічого не зробили для цього, щоб цю музичність у нього розвинути.

 

Форма одягу на музичних заняттях і святах

Діти з радістю ходять на музичні заняття. Про того, в якому одязі вони присутні на заняттях, залежить їх комфорт і емоційний стан. Незручне взуття та одяг заважає хлопцям рухатися вільно. Часто в результаті цього дитина не може виконати той чи інший танцювальний рух, починає соромитися, засмучується, що у нього нічого не виходить.
Крім того, через невідповідною для танців взуття, дитина може отримати травму, підвернути ногу і т.д.
Взуття для музичних занять - це чешки, які повинні бути за розміром. Занадто теплий одяг не підходить для музичних занять. Діти багато рухаються, їм стає жарко.

Форма одягу для дітей:
Хлопчики: чешки чорні, шорти або чорні штани, зручна сорочка або футболка.
Дівчатка: чешки білі, спідниця для танців або плаття, акуратна зачіска.

Нерідко дитина відмовляється танцювати з тим чи іншим дитиною через те, що він неохайно одягнений. Музичний керівник дає не тільки спеціальне музичні заняття, а й естетичні. Та й самій дитині приємно танцювати, коли він виглядає бездоганно.
Допоможіть своїм дітям підібрати зручне взуття і одяг і вони будуть радувати Вас на святах своїми танцями та посмішками.

 

Правила поведінки під час проведення дитячих свят

          Будь-ласка, дотримуйтесь наступних правил поведінки під час проведення дитячих свят:

 • Дитячі ранки, розваги проводяться з метою підведення підсумків музичної і хореографічної діяльності в дитячому садку, тому проводиться не стільки для батьків, а скільки для дітей.
 • Вхід в музичний зал дозволяється в змінному  взутті та без верхнього одягу (в холодну пору року), з дозволу музичного керівника.
 • Під час проведення дитячого ранку забороняється користуватися мобільними телефонами.
 • Фото та відео зйомка може бути проведена тільки зі свого місця і з дозволу музичного керівника та адміністрації дитячого садка.
 • Не можна відволікати дитину розмовами і вигуками з місця та з інших причин.
 • За правилами етикету під час дитячого ранку батькам забороняється переходити з одного місця на інше.
 • На прохання музичного керівника, вихователя, батьки мажут приймати  участь у проведенні дитячого ранку (заспівати разом з дітьми пісню, станцювати з дитиною, пограти, розповісти разом з дитиною  вірш).
 • Багато батьків не усвідомлюють, що в дошкільному закладі діти – дошкільники тільки навчаються виступати  перед великою кількістю людей, тому, треба їх весь час підтримувати оплесками.
 • Варто пам’ятати, що фотографування чи зйомка під час свята дуже заважає і навіть перешкоджає процесу святкування. Батьки мають зрозуміти: свято не подіум для індивідуальних постановочних зйомок, дитина – не учасник кастингу. Тому треба чітко визначати зону для фотографування, знімати слід без фотоспалаху.
 • Варто пам’ятати, що фотографування чи зйомка під час свята дуже заважає і навіть перешкоджає процесу святкування. Батьки мають зрозуміти: свято не подіум для індивідуальних постановочних зйомок, дитина – не учасник кастингу. Тому треба чітко визначати зону для фотографування, знімати слід без фотоспалаху.
 • Батьки повинні контролювати поведінку дітей, яких  забирають із зали

 

Бажаємо Вам приємних та незабутніх вражень від дитячих свят у нашому САДОЧКУ.

 

Логін: *

Пароль: *